Technologia czujników fluentowych i ultradźwiękowych

Dokładne informacje dla lepszych decyzji.

Założona w 1985 roku firma Fluenta jest światowym liderem w stosowaniu ultradźwiękowej technologii detekcji do pomiaru gazu pochodnikowego, z ponad 75% udziałem w rynku offshore. Monitorowanie gazu spalarniowego jest krytycznym aspektem zarządzania bezpieczeństwem i rentownością w przemyśle naftowym i gazowym, jak również stanowi podstawę, dzięki której firmy naftowe płacą określone podatki i zgłaszają kwestie środowiskowe.

Wykorzystując najnowszą technologię ultradźwiękową – zdecydowanie najdokładniejszy sposób monitorowania przepływu cieczy lub gazu – Fluenta rozszerza swoje możliwości monitorowania i pomiaru na rynki chemiczne, bezpieczeństwa i medyczne.

Lata doświadczenia w dziedzinie czujników, pomiarów i kontroli, zespoły zarządzające, badawczo-rozwojowe i operacyjne firmy Fluenta mogą pomóc w dokładniejszym mierzeniu przepływu, aby podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Do naszych klientów należą wiodące firmy takie jak BP, Dow, Exxon, Shell, Siemens, Statoil i Total.

Globalny lider

Firma Fluenta jest światowym liderem w dziedzinie technologii ultradźwiękowej i jej zastosowania w pomiarach gazów pochodnikowych od momentu jej powstania w 1985 r. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w tej technologii, w tym tysiące wdrożeń, często w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach na świecie, gdzie bezpieczeństwo i dokładność są najważniejsze.

Mail kontaktowy

biuro@nordicservices.pl

dorota.smiech@fluenta.com administrator biura Nordic Services (Nordic Services office administrator)

Przedszkola Trygge Bernehage:

https://fus.no/

Wejdź na Pracuj.pl, aby sprawdzić, czy aktualnie mamy jakieś interesujące Cię oferty pracy.